کنسرت‌های عراق | یمانی پدیا | دانشنامه مجازی مدعیان مهدویت
نقد پیام های فیس بوک احمد بصری

کنسرت‌های عراق

نقد های فیسبوکی احمد الحسن - قسمت ششم

کنسرت های عراق
  ترجمه پیام احمد در فیسبوک:

احزاب اسلامی حاکم بر عراق چه جایگزینی برای کنسرت های مبتذل ارائه کردند؟! هیچی!! آنها چیزی ارائه نکردند و هیچ کاری نکردند با وجود اینکه آنها بر دولت عراق و پول عراق تسلط داشتند و اگر نمی گفتیم آنها میلیاردها دلار دزدیدند، قطعاً میلیاردها دلار را هدر دادند. اما آنها نتوانستند به جوانان و خانواده ها جایگزینی برای کنسرت های مبتذل ارائه دهندآنها می توانستند یک جایگزین جهانی ارائه دهند که به گسترش دین و فضیلت کمک کند، اما چگونه می توانستند این کار را انجام دهند؟ موسیقی، غالب ترین ساز و موضوع در دنیای ماست آواز و سرود هر روز توسط صدها میلیون نفر شنیده می شود برخی از آهنگ ها توسط میلیاردها نفر شنیده می شود. راه حل این نیست که با زور از آن جلوگیری کنیم زیرا در زمان ما تحقق آن غیرممکن است. راه حل این است که جایگزینی برای جوانان و خانواده ها فراهم شود و با بودجه خوب و تلاش خالصانه بتواند به سراسر جهان برسد و در گسترش دین و فضیلت کمک کند. این یکی از اشعار شاعر صوفی عمادالدین نسیمی است….

رسوایی احمد در تقلید از کارشناسان دیگر

نقد فیسبوکی: 

جناب احمد اسماعیل واقعاً احسنت به شما که اینچنین خود را رسوا میکنی و حقارت و حماقت و سفاهت و رذالتِ خود را به تصویر میکشی.جنابعالی از یک سو ادعا داری که مهدی موعود، حجت خدا، امام واجب الاطاعه،
نجات دهنده ی ابراهیم از آتش نمرود، نجات دهنده ی بنی اسرائیل از رود نیل، نجات دهنده ی کل بشریت در حال حاضر و … هستی و از سوی دیگر درحد یک کارشناس دستِ دهم و متقلب که حرف های کارشناسان دیگر را کپی برداری می‌کند و حرفه‌ای ندارد جز توصیه های تکراری و بدون راهکار عملی، ظاهر میشوی!!!؟
همچنین رندانه و موذیانه تبلیغ یک خواننده ی معروف عرب و نیز شیخی صوفی را در پیامِ پیج فیسبوک ارائه می‌دهی!!!؟بالاخره جنابعالی امام و حجتِ منصوب از طرف خدا هستی یا یک کارشناسِ حقیر با ژست روشنفکری؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *